Про встановлення ТОВ «ТЕПЛОЛАЙФПЛЮС» тарифів на теплову енергію, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії

• 21.12.2022

Р І Ш Е Н Н Я

16.12.2022                                      м.Фастів                                 №356

Розглянувши звернення ТОВ «ТЕПЛОЛАЙФПЛЮС» від 13.12.2022 щодо встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, згідно оприлюднених 23.09.2022Держенергоефективності України середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також тарифів на транспортування та постачання теплової енергії; керуючись постановою Кабінету Міністрів №679від 06.09.2017 «Про затвердження Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання»; відповідно до статті 13, частин 4, 5, 10 та 11 статті 20 Закону України «Про теплопостачання» тапідпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Встановити ТОВ «ТЕПЛОЛАЙФПЛЮС»:
    • тариф на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу по Київській області, для потребспоживачів ІІ групи – установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, в розмірі – 2 929,35 грн. за 1 Гкал (без ПДВ);
    • тариф на виробництво теплової енергії в розмірі – 2 426,72грн. за 1 Гкал (без ПДВ), як різниця між тарифом на теплову енергію і тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, що визначаються на рівні середньозважених тарифів на транспортування та постачання теплової енергії.
  1. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  2. Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №284 від 20.10.2022 «Про встановлення ТОВ «ТЕПЛОЛАЙФПЛЮС» тарифу на теплову енергію, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії, на
    IV квартал 2022 року» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                                      Михайло НЕТЯЖУК