Про встановлення приміщенню відділу ведення Державного реєстру виборців статусу приміщення з обмеженим доступом

• 08.01.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

02.01.2024                                              м.Фастів                                                      № 3-од

Про встановлення приміщенню

відділу ведення Державного реєстру

виборців статусу приміщення з

обмеженим доступом

На виконання вимог  постанови Центральної виборчої комісії від 20.12.2007 року  № 572 «Про вимоги  до приміщень  відділів ведення Державного реєстру виборців та регіональних  відділів  адміністрування  Державного реєстру виборців та про норми забезпечення засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою» (зі змінами), відповідно до ст.11 Закону України «Про Державний реєстр виборців», ст.4 Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікацій-них системах», керуючись  п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Встановити приміщенню відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради (каб.№317) статус приміщення з обмеженим доступом.
  2. Затвердити перелік посадових осіб виконавчого комітету Фастівської міської ради, які мають право доступу до приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців (згідно додатку).
  3. У разі необхідності, перебування сторонніх осіб в приміщенні відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради дозволяється у супроводі працівника відділу.
  4. Розпорядження №394-од від 03.12.2018 року «Про встановлення приміщенню відділу ведення Державного реєстру виборців статусу  приміщення з обмеженим доступом» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                  Михайло НЕТЯЖУК

до  розпорядження міського голови

від ______________№______

Перелік

посадових осіб виконавчого комітету Фастівської міської ради, які мають  право доступу до приміщень відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради

1. Нетяжук

Михайло Володимирович                   – міський голова

(доступ у разі надзвичайних ситуацій);

1. Яценко

Інна Анатоліївна                                  – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської