Про встановлення ліміту використання пального добровольчими формуваннями Фастівської міської територіальної громади

• 30.08.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23.08.2022                                           м. Фастів                                           №166-од

Про встановлення ліміту

використання пального

добровольчими формуваннями

Фастівської міської

територіальної громади

На підставі Указу Президента України №341/2022 від 17.05.2022 року “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”, затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”, розділу IV Закону України «Про основи національного спротиву» від 19.02.2022 року, з метою забезпечення життєдіяльності добровольчих формувань Фастівської міської територіальної громади для виконання завдань за призначенням по обороні Фастівської МТГ:

1. Встановити щомісячний ліміт по використанню пального Добровольчими формуваннями:
  • добровольчому формуванню Фастівської міської територіальної громади № 1  – 150 літрів;
  • добровольчому формуванню Фастівської міської територіальної громади № 1 залізнична станція «Фастів» – 100 літрів;
  • добровольчому формуванню Фастівської територіальної громади Фастівського району (Борівського старостинського округу) – 200 літрів;
  • Добровольчому формуванню №1 Фастівської територіальної громади Фастівського району (Мотовилівського старостинського округу) – 200 літрів;
  • Добровольчому формуванню №1 Фастівської територіальної громади Фастівського району (Фастівецького старостинського округу) – 250 літрів.
  1. У разі загострення оперативної обстановки та проведення додаткових заходів, забезпечувати добровольчі формування пальним за необхідністю, відповідно до заяв керівників ДФТГ та поданих розрахунків.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК