Про впровадження на території Фастівської міської територіальної громади сервісу «Єдине вікно ветерана»

• 21.02.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20.02.2024                                  м. Фастів                                            № 39-од

Про впровадження на території

Фастівської міської територіальної громади

сервісу «Єдине вікно ветерана»

Керуючись Конституцією України, Законами  України “Про правовий режим воєнного стану”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про адміністративні послуги”, “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, враховуючи інтереси осіб, які захищали і захищають  незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, та категорії таких осіб (далі ветерани), членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і захисниць України, розуміючи необхідність об’єднання зусиль органів державної та місцевої влади, підприємств, установ, організацій, які взаємодіють між собою та іншими системами державного управління, з метою запровадження нових організаційно- технологічних форм надання цільовій групі адміністративних, соціальних, та інших послуг за принципом “єдиного вікна ветерана” .

1. Впровадити на території Фастівської міської територіальної громади сервіс «Єдине вікно ветерана» .
  2. Сервіс «Єдине вікно ветерана» передбачає надання послуг для ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

3.Визначити місцем функціонування сервісу «Єдине вікно ветерана» структурний підрозділ «Центр життєстійкості «Родина 4.5.0» Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»  за адресою: м. Фастів вул. Київська, 57. З графіком роботи: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 16.05 години.

4.Координатором організації роботи щодо функціонування сервісу «Єдине вікно ветерана» визначити  секретаря міської ради Рудяк Людмилу Іванівну .

3.Управлінню надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради,  Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради та структурному підрозділу «Центр життєстійкості «Родина 4.5.0» Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» :

3.1.Надання  цільовій групі вичерпної інформації та консультацій, щодо вимог та порядку надання послуг, а також прийняття від них документів, необхідних для забезпечення послуг, їх реєстрація та передача відповідним суб’єктам надання послуг.

3.2. Щомісячно проводити аналіз звернень ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України з метою удосконалення надання послуг.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                 Михайло НЕТЯЖУК