Про впорядкування використання службового автотранспорту виконавчого комітету Фастівської  міської ради

• 10.02.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.02.2021                                                                                              №38 од

Про впорядкування використання
службового автотранспорту виконавчого
комітету
Фастівської  міської ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 року № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями» з метою ефективного і раціонального використання службового автотранспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради, забезпечення службової діяльності міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Фастівської міської ради, підпорядкованих їм управлінь, відділів, секторів і служб, керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Призначити відповідальним за організацію, ефективне і раціональне використання службового автотранспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради керуючого справами.

1. Обслуговування легкових автомобілів виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснювати в межах кошторисних призначень на відповідний рік.
  2. Легкові автомобілі використовувати тільки для поїздок, пов’язаних із службовою діяльністю посадових осіб. Після кожної поїздки посадова особа, в розпорядження якої надано автомобіль, у подорожньому листі водія підтверджує особистим підписом час закінчення обслуговування та пробіг автомобіля.
    4. Користування легковими автомобілями у вихідні та святкові дні здійснюється лише з дозволу міського голови.
  3. Закріпити автомобільний транспорт для забезпечення його належної експлуатації та матеріально-технічної відповідальності за водіями виконавчого комітету Фастівської міської ради, у тому числі:

– автомобіль «Опель-Омега», державний номер 500-66 КІ – за Стукаленко Ю.А.;
– автомобіль ГАЗ-3110 «Волга», державний номер 900-73 КА – за Кусим В.Г.;
– автомобіль ВАЗ-21150, державний номер 800-74 КМ – за Гнапом В.І..;
-автомобіль ЗАЗ Славута 110307 АІ №30-39 АР за Стукаленко Ю.А.

6 . Встановити з 01.01.2021 року щорічний ліміт пробігу для службових автомобілів:
– ГАЗ-3110 «Волга», № 900-73 КА – 16,0 тис.км.;

– ВАЗ-21150 № 800-74 КМ – 23,6 тис.км.;

-ЗАЗ Славута 110307 АІ №30-39 АР- 36,5 тис.км.

1. Призначити начальника відділу господарського забезпечення Остапчука Ю.В. відповідальним за дотриманням водіями виконавчого комітету Фастівської міської ради  Правил внутрішнього трудового розпорядку дня, питань охорони праці,  особистої безпеки та правил використання   приміщень,  а також раціонального використання електроенергії  і води та порядку обліку пробігу автомобілів.
  2. Дозвіл на використання автомобілів понад встановлений ліміт надається міським головою при наявності коштів на оплату видатків транспортного забезпечення, що регулюється окремим розпорядженням.
  3. Начальнику фінансово-господарського відділу,головному бухгалтеру Міхеєвій О.О. забезпечити щоденне оформлення подорожніх листів, їх облік та звітність.
  4. Відповідальність за технічний стан та утримання службових автомобілів виконавчого комітету Фастівської міської ради покласти на водіїв згідно закріплення (п.6 даного розпорядження).
  5. Заступникам міського голови заявки ( в усній формі або в телефонному режимі) на використання автомобілів надавати керуючому справами виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  6. Керівникам управлінь, відділів, секторів і служб міської ради та виконавчого комітету заявки, погоджені заступниками міського голови на використання автомобілів, подавати керуючому справами виконавчого комітету Фастівської міської ради до 15.00 год. дня, що передує плановій поїздці (за виключенням невідкладних випадків).
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Фастівської міської ради .

Міський голова                                                      М.В.Нетяжук