Про внесення зміни та доповнень до розпорядження міського голови №352од   від 18.11.2021 року  «Про скликання п’ятнадцятої   сесії  Фастівської міської  ради VІІІ скликання»

• 08.12.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08.12.2021                                                                                                 №368 од

Про внесення зміни та доповнень до

розпорядження міського голови №352од

від 18.11.2021 року  «Про скликання

п’ятнадцятої   сесії  Фастівської

міської  ради VІІІ скликання»

Керуючись  пп.8, 20, ч.4, ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.   Внести зміну до розпорядження міського голови №352од  від 18.11.2021 року  «Про скликання  п’ятнадцятої  сесії Фастівської  міської ради  VІІІ скликання», виклавши питання № 9 в наступній редакції:

«9. Про зміну найменування та затвердження нової редакції Статуту Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Фастівської міської ради Київської області (42395179).».

1. Доповнити порядок денний ХV-ї (15-ї) сесії Фастівської міської ради шляхом включення додаткових питань №№ 36-48:
  2. Про внесення зміни до рішення міської ради №17-ХІV-VIIІ  від 26.10.2021 року  «Про затвердження  Статуту комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради “Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги “в новій редакції».
  3. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради “Фастівський  Центр первинної медико-санітарної допомоги ” на укладання договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Томашівської сільської ради.
  4. Про участь  Фастівської міської територіальної громади  в акції «Всеукраїнська ініціатива єдності».
  5. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Фастівської міської територіальної громади.
  6. Про внесення доповнень до рішення Фастівської міської ради №29-ХІ-VIII від 16.09.2021 року «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Фастівської міської територіальної громади Київської області».
  7. Про надання дозволу Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради на передачу  теплових мереж Фастівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№ 7 –  ЦВПВ «Гарт» в користування ТОВ «Біотерм-Фастів» для транспортування теплової енергії.
  8. Про затвердження місцезнаходження та нової редакції Статуту Фастівської школи народної майстерності Фастівської міської ради Київської області.
  9. Про зміну найменування та затвердження нової редакції Статуту Комунальної установи «Мотовилівський Інклюзивно-ресурсний центр» Фастівської міської ради Київської області (код41864746).
  10. Про припинення дії договору оренди нежитлового приміщення № 17 від 01.11.2017 р., за адресою: пл.Перемоги, 1, м.Фастів, Фастівського р-ну, Київської обл., укладеного з Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.
  11. Про надання в оренду комунального майна Фастівській районній раді Київської області.
  12. Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів територіальної громади, в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону та включення до переліку об’єктів комунальної власності, що знаходяться на балансі Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  13. Про скасування рішення Фастівської міської ради Київської області від 15.06.2021р. №40-ІХ-VIII «Про приватизацію об’єкта комунальної власності, а саме: комунальної машини Kärcher MIC 35».
  14. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» на отримання кредиту для придбання спеціалізованого медичного обладнання.
  15. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                           М.В.Нетяжук