Про внесення змін в розпорядження міського голови №208-од  від 06.10.2022 року «Про впорядкування використання службового автотранспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради»

• 14.11.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01.11.2022                                   м.Фастів                                                     № 235-од

Про внесення змін в розпорядження

міського голови №208-од  від 06.10.2022 року

«Про впорядкування використання

службового автотранспорту виконавчого

комітету Фастівської міської ради»

З метою ефективного і раціонального використання службового автотранспорту  виконавчого комітету Фастівської міської ради, забезпечення службової діяльності міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради, підпорядкованих їм структурних підрозділів, керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни в п.1 розпорядження міського голови №208-од від 06.10.2022 року «Про впорядкування використання службового автотранспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради» та викласти його в наступній редакції:

«1. Закріпити з 31.10.2022 року автомобільний транспорт для забезпечення його належної експлуатації та матеріально-технічної відповідальності за водіями відділу господарського забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради, а саме:

• автомобіль ГАЗ-3110 «Волга», державний номер 900-73 КА –    за   Кусим В.Г. та  Стукаленком Ю.А;
  • автомобіль ВАЗ-21150, державний номер 800-74 КМ – за Гнапом В.І. та  Стукаленком Ю.А.».

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК