• 16.10.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16.10.2023                                        м.Фастів                                            №252-од

Про внесення змін у додаток до розпорядження міського голови №103-од

З метою створення конкурентного середовища при проведенні закупівель товарів, робіт і послуг в рамках впровадження демонстраційного проєкту «Реконструкція системи теплопостачання Фастівського академічного ліцею №2 шляхом встановлення теплового насосу потужністю 115 кВт», що реалізується за грантові кошти та виконується на замовлення Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) і Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), відповідно до розпорядження міського голови №236-од від 02.10.2023 «Про внесення змін до розпорядження міського голови №122-од від 08.07.2022 «Про затвердження тимчасової структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни у додаток до розпорядження міського голови №103-од від 28.04.2023 «Про створення тендерного комітету для здійснення закупівель в рамках проєкту «Реконструкція системи теплопостачання Фастівського академічного ліцею №2 шляхом встановлення теплового насосу потужністю 115 кВт»», замінивши найменування посади члена тендерного комітету Свириденко Наталії: з «начальник відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради» на «начальник управління проектного менеджменту та внутрішнього аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради».
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК