• 16.10.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06.10.2023                                    м.Фастів                                                      № 245-од

З метою створення конкурентного середовища при проведенні закупівель товарів, робіт і послуг в рамках проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади», що реалізується за грантові кошти, надані НЕФКО, відповідно до розпорядження №236-од від 02.10.2023 «Про внесення змін до розпорядження міського голови №122-од від 08.07.2022 року «Про затвердження тимчасової структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», в зв’язку зі звільненням члена тендерного комітету, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни у додаток до розпорядження №167-од від 23.08.2022 «Про створення тендерного комітету для здійснення закупівель в рамках проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади» та викласти у новій редакції (додається).
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                              Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

від _________________   №_____

С К Л А Д