Про внесення змін та доповненьдо розпорядження міського голови № 88 од від 14.03.2019 «Про скликання  п’ятдесят першої   сесії  міської  ради VІІ скликання»

• 08.04.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  02.04.2019                                                                                 № 105 од

м. Фастів

Про внесення змін та доповнень

до розпорядження міського голови

№ 88 од від 14.03.2019

«Про скликання  п’ятдесят першої

сесії  міської  ради VІІ скликання»

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч.5  ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни та доповнення  до п.1 розпорядження міського голови №88 од від 14.03.2019 «Про скликання п’ятдесят першої сесії міської ради    VІІ скликання»,  виклавши підпункти в наступній редакції, а саме:

«1.11. Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які перебувають на балансі Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора.

1.12.  Про внесення доповнень до договорів оренди комунального майна Фастівської міської ради.

1.13. Про внесення змін та доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2019 рік.

1.14.  Про пайову участь замовників будівництва у  розвитку інфраструктури міста Фастова.

1.15. Про приватизацію об’єкта комунальної власності територіальної громади Фастівської міської ради.

1.16. Про затвердження складу аукціонної комісії для продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Фастівської міської ради.

1.17. Про надання виконавчому комітету Фастівської міської ради погодження на проведення демонтажу нежитлової будівлі по вул.Поштова,  6-а в м.Фастів.

1.18. Про обмеження використання поліетиленових пакетів в магазинах та точках продажу товарів.

1.19. Про передачу комунального майна виконавчому комітету Фастівської міської ради з господарського відання комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал».

1.20.  Про внесення змін до рішення міської ради від 3.12.2015 року за  № 1-ІV-VІІ «Про  склад  постійних комісій Фастівської міської ради                     VIІ скликання».

1.21. Земельні питання.

1.22. Про встановлення граничної вартості придбання житла на вторинному ринку міста Фастова Київської області для мешканців, які потребують відселення з аварійного житлового будинку по вул.Садовій, 10, у м.Фастові Київської області.

1.23. Р і з н е.».

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                           М.В.Нетяжук