Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови №314-од від 28.12.2023 року

• 05.07.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

_01.07.2024_                                                  м.Фастів                                                   № _151-од__

Про внесення змін та доповнень

до розпорядження міського голови

№314-од від 28.12.2023 року

Враховуючи розпорядження голови Фастівської районної військової адміністрації від 21.05.2024  №77-В «Про внесення змін до розпорядження Фастівської районної державної адміністрації від 20 грудня 2023 року №199-В», керуючись п.20  ч.4 ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни  до назви   розпорядження №314-од від 28.12.2023 року «Про затвердження персонального складу медичних працівників КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ»,  які залучаються для роботи  в позаштатній постійно діючій військово-лікарській комісії Фастівського районного територіального центру  комплектування та соціальної підтримки на 2024 рік» та  викласти її в такій редакції:

«Про затвердження персонального складу медичних працівників КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» та КНП ФМР «Фастівський МЦПМСД,  які залучаються для роботи  в позаштатній постійно діючій військово-лікарській комісії Фастівського районного територіального центру  комплектування та соціальної підтримки на 2024 рік».

1. Внести зміни та доповнення до розпорядження міського голови від 28.12.2023 року №314-од «Про затвердження персонального складу медичних працівників КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ»,  які залучаються для роботи  в позаштатній постійно діючій військово-лікарській комісії Фастівського районного територіального центру  комплектування та соціальної підтримки на 2024 рік», а саме: пункт 4 викласти в такій редакції:

«4. Директору комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» визначити медичних працівників, які будуть залучені  до роботи в позаштатній постійно діючій військово-лікарській комісії Фастівського районного територіального  центру  комплектування та соціальної підтримки та видати відповідний наказ.»

1. У зв’язку з вище викладеним пункт 4 розпорядження міського голови від 28.12.2023 року №314-од «Про затвердження персонального складу медичних працівників КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ»,  які залучаються для роботи  в позаштатній постійно діючій військово-лікарській комісії Фастівського районного територіального центру  комплектування та соціальної підтримки на 2024 рік» вважати відповідно  пунктом 5.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                      Михайло НЕТЯЖУК