Про внесення змін та доповнень до розпорядження  №382од   від 16.12.2021 року  «Про скликання шістнадцятої    позачергової сесії  Фастівської міської  ради VІІІ скликання»

• 20.12.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20.12.2021                                                                                     390 од

Про внесення змін та доповнень

до розпорядження  №382од

від 16.12.2021 року  «Про

скликання шістнадцятої

позачергової сесії  Фастівської

міської  ради VІІІ скликання»

Керуючись  пп.8, 20, ч.4, ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни та доповнення до розпорядження міського голови №382од  від 16.12.2021 року  «Про скликання  шістнадцятої позачергової  сесії Фастівської  міської ради  VІІІ скликання», а саме:

1.1. Виключити питання порядку денного:

– №9 «Про внесення змін до рішення міської ради № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів»;

– № 11 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контроль за виконанням фінансових планів комунальних підприємств Фастівської міської територіальної громади;.

1.2. Включити питання порядку денного:

-№9 «Про затвердження Комплексної програми сприяння органам прокуратури на території Фастівської міської територіальної громади на 2022-2023 роки»;

– № 11 «Про створення комісії з прийому-передачі будівлі «Амбулаторія первинної медичної допомоги по вул.Шевченка, 61 с.Мотовилівка Фастівського району Київської області – будівництво».

1. Назву питання № 4 викласти в наступній редакції:

«4.Про делегування окремих повноважень виконавчому комітету Фастівської міської ради, щодо організації харчування в закладах освіти Фастівської міської територіальної громади».

3.Доповнити порядок денний ХVІ-ї (16-ї) позачергової сесії Фастівської міської ради шляхом включення додаткових питань №№ 16-19:

1. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади, в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення до переліку частини будівлі, що знаходиться за адресою: вул. Глібова, 3, смт Борова, Фастівського району, Київської області.
  2. Про надання в оренду комунального майна Фастівському міському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  3. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади, в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення до переліку об’єкта комунальної власності.
  4. Про надання в оренду комунального майна.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                           М.В.Нетяжук