Про внесення змін  та доповнень до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 21.05.2021 р. № 251

• 23.12.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від   17.12.2021                                                                                                               № 602

Про внесення змін  та доповнень до рішення

виконавчого комітету Фастівської

міської ради від 21.05.2021 р. № 251

З метою звільнення земельної ділянки комунальної власності  від самовільно встановлених тимчасових споруд (кадастровий номер 3211200000:09:005:0020, цільове призначення якої – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку), яка передана в оренду для будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Героїв прикордонників, біля буд.№2 в м. Фастів, враховуючи, що власники не виконують приписів виконавчого комітету Фастівської міської ради щодо добровільного звільнення земельної ділянки шляхом демонтажу, керуючись Порядком розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Фастів, затвердженого рішенням Фастівської міської ради №6-V-VII від 16.12.2015 року (із внесеними змінами № 25-LXXVII-VII від 02.06.2020 року)», ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п.20 ст.42 та пп.3 п.«б» ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни до п.1 рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 21.05.2021 р. № 251 «Про демонтаж групи розташованих поряд семи тимчасових споруд – гаражів та торгівельного павільйону по вул. Героїв прикордонників, біля буд.№2 у м. Фастів» та викласти його в наступній редакції:

«Доручити КП «Фастів-благоустрій» провести демонтаж групи розташованих поряд семи тимчасових споруд та торгівельного павільйону, які встановлено по вул. Героїв прикордонників, біля буд.№2, м. Фастів у відповідності до Порядку розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Фастів, затвердженого рішенням Фастівської міської ради №6-V-VII від 16.12.2015 року (із внесеними змінами № 25-LXXVII-VII від 02.06.2020 року)».

1. Доповнити рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 21.05.2021 р. № 251 «Про демонтаж групи розташованих поряд семи тимчасових споруд – гаражів та торгівельного павільйону по вул. Героїв прикордонників, біля буд.№2 у м. Фастів» пунктом 2 та викласти його в наступній редакції:

«Для демонтажу тимчасових споруд залучити представників правоохоронних органів, керівника та юрисконсульта КП ФМР «Фастів-благоустрій», представників відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради, відділу державного-архітектурного будівельного контролю виконавчого комітету Фастівської міської ради, відділу з питань раціонального використання земель виконавчого комітету Фастівської міської ради, відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Фастівської міської ради».

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                        М.В.Нетяжук