Про внесення змін та доповнень до додатку рішення Фастівської міської ради від 08.04.16р. № 19-X-VII Про створення індустріального парку «Фастіндастрі» та затвердження концепції його розвитку

• 09.04.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 3-ХХ -VІІ

від 05.12.2016 року

З метою забезпечення економічного розвитку міста, активізації інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць, розвитку сучасної виробничої інфраструктури, відповідно до Закону України від 21.06.2012 року №508-VI  « Про індустріальні парки», постанови Кабінету Міністрів України від 16.01.2013 року №216 «Про затвердження Порядку прийняття рішення про включення індустріального (промислового)парку до Реєстру індустріальних (промислових)парків, керуючись ст.26 та ч.1ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити концепцію індустріального парку «Фастіндастрі»в новій редакції (далі Концепція) додається.

2.Виконавчому комітету Фастівської міської ради після оформлення необхідних документів подати у встановленому порядку уповноваженому державному органу документи для включення індустріального парку «Фастіндастрі» до Реєстру індустріальних парків України.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань підприємницької діяльності, інвестицій,міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі і першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук