Про внесення змін до  штатного розпису  апарату Фастівської міської ради та її  виконавчого комітету

• 13.12.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08.12.2021                                                                                             №369 од

Відповідно до рішення Фастівської міської ради №19-XIV-VIII  від 26.10.2021 року «Про  внесення змін до рішення  міської ради №5-II-VIII від 24.11.2020 року «Про затвердження  структури виконавчих органів ради, загальної чисельності  апарату ради та її виконавчих органів», наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №609 від 23.03.2021 року «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів»,  керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.                  Внести зміни  до  штатного розпису апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету з 01.12.2021 року (додається).

1. Начальнику фінансово-господарського відділу – головному бухгалтеру Міхєєвій О.О. здійснити  відповідні  перерахунки.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами  (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                 М.В. Нетяжук