Про внесення змін до розпорядження від 03.01.2019 № 7од “Про створення робочих груп щодо здійснення матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць під час підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року”

 

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київська область

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

     Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від      17.04.2019                                                                                             №  117 од

 

Про внесення змін до розпорядження

від 03.01.2019 № 7од “Про створення робочих

груп щодо здійснення матеріально-технічного

забезпечення виборчих дільниць під час

підготовки та проведення чергових виборів

Президента України 31 березня 2019 року”

 

Для підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року з метою  забезпечення виконання ч.1 ст.39 Закону України “Про вибори  Президента України” з метою створення належних умов для реалізації конституційного права громадян України на вільне волевиявлення, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Внести зміни в додаток 1, 2 до розпорядження від 03.01.2019 № 7од, а саме:

– виключити зі складу робочої групи №3 Сірченко Ларису Василівну – начальника відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів, та включити до складу робочої групи №3 Ричажкову Ларису Євгеніївну – головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів.

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

  Міський голова                                                       М.В. Нетяжук

 

Додаток 1

                                                                                                          до розпорядження № ____

                                                                                                            «___»_________2019

 

СКЛАД

робочих груп щодо здійснення матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць під час підготовки та проведення чергових виборів  Президента України  31 березня 2019 року на території м. Фастів

 

Робоча група № 1

 

Зикова Олена Борисівна

 

– перший заступник міського голови,

керівник робочої групи

 

Члени робочої групи

 

Зінченко Ірина Сергіївна –  начальник відділу з питань раціонального використання земель;
Зоренко Олена Аркадіївна – начальник відділу житлово-комунального господарства;
Рябоконь Анна Сергіївна – начальник управління економіки та міжнародного співробітництва;
Мельниченко Анна Валеріївна – начальник юридичного управління;
Скурська Катерина Ігорівна -заступник начальника фінансового управління, начальник бюджетного відділу.
Робоча група № 2

 

Давиденко Олена Павлівна – заступник міського голови з гуманітарних питань, керівник робочої групи
 

Члени робочої групи

 

Костюк Інна Михайлівна –  завідувач сектору охорони здоров’я;
Швидка Жанна Петрівна – начальник служби у справах дітей та сім’ї;
Єриш Наталія Леонідівна – начальник управління освіти;
Кабанець Тетяна Вікторівна – завідувач сектору торгівлі та транспорту;
Кабанець Олександр Олександрович – начальник управління соціального захисту населення.
Робоча група № 3

 

Ясінський Сергій Анатолійович – секретар міської ради, керівник робочої групи
 

Члени робочої групи

 

Скиданенко Андрій Володимирович – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту;
Сірченко Лариса Василівна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів;
Безкровна Ірина Володимирівна – начальник управління культури, молоді та туризму;
Наливайко Тетяна Федорівна – начальник центру надання адміністративних послуг.
Болілий Юрій Михайлович –  заступник начальника управління соціального захисту населення, начальник відділу з питань праці.
 

Робоча група № 4

 

Тхоржевська Леся Олександрівна – керуючий справами виконкому,

керівник робочої групи

 

Члени робочої групи

 

Папко Оксана Станіславівна – начальник відділу по роботі із зверненнями громадян;
Хімерик Олена Вікторівна – начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

 

Алісєєнко

Людмила Миколаївна

– начальник загального відділу;
Почапська

Оксана Володимирівна

– начальник архівного відділу;
Яценко Інна Анатоліївна – начальник відділу управління персоналом.

 

 

Робоча група № 5

 

Рудяк Тимофій Ярославович – заступник міського голови з капітального будівництва, керівник робочої групи
 

Члени робочої групи

 

Юхта Олександр Володимирович – начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю;

 

Тягун Олександр Миколайович – завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи;
Бромірський Віталій Олександрович – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор міста;

 

Косович Тетяна Богданівна – начальник відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології.

 

Міський голова                                                 М.В.Нетяжук

 

 

 

 

                                                                                                          Додаток 2

                                                                                                          до розпорядження № ____

                                                                                                          «___»_________2019 року

 

 

 

ЗАКРІПЛЕННЯ

робочих груп міськвиконкому  за виборчими дільницями,

що діють на постійній основі

 

 

Робоча група № 1

п/п

№ округу № виборчої

дільниці

Адреса та місцезнаходження Відповідальний

заступник

Відповідальних працівників за дільницями
1 91 321393 вул.Ярослава Мудрого, 44, ЗОШ №2, приміщення початкових класів, вестибюль Зикова О.Б. Зінченко І.С.
2 91 321394 вул.Ярослава Мудрого, 44, ЗОШ № 2, музичний клас Зоренко О.А.
3 91 321395 вул.Ярослава Мудрого, 44, ЗОШ № 2, вестибюль,

2-й поверх

Рябоконь А.С.
4 91 321376 вул.С.Васильченка,19,

ЗОШ № 3, спортивний зал

Мельниченко А.В.
5 91 321375 вул.С.Васильченка, 19, ЗОШ №3, актовий зал

 

Скурська К.І.
 

Робоча група № 2

6 91 321396 Фастівська  центральна районна лікарня, поліклініка, 1-й поверх (спец.ВД)

 

 

 

Давиденко О.П.

 

Костюк І.М.

7 91 321392 вул.Льва Толстого, 9,

ЗОШ № 1, вестибюль,

1-й поверх

Швидка Ж.П.
8 91 321391 вул.Льва Толстого, 9,

ЗОШ №1, вестибюль,

2-й поверх

Єриш Н.Л.
9 91 321378 вул.Гетьманська, 79А,

ЗОШ №7 вестибюль,

1-й поверх

Кабанець Т.В.
 

10

 

91

 

321379

вул.Гетьманська, 79А,            ЗОШ №7, коридор,

1-й поверх

Кабанець О.О.
 

Робоча група № 3

11 91 321387 вул.Брандта, 65, відділ з питань фізичної культури та спорту, спортивний  зал  

Ясінський С.А.

Скиданенко А.В.
12 91 321388 пл.Перемоги, 1, міський Палац культури, фойє,                1-й поверх Сірченко Л.В.
  13 91 321389 пл. Перемоги, 1, міський Палац культури, малий зал Безкровна І.В.

 

14 91 321390 вул.Івана Ступака, 10,

ЗОШ №5, вестибюль,

2-й поверх

Наливайко Т.Ф.
15 91 321380 вул.О.Зінченка,               ЗОШ  № 12   Болілий Ю.М.
 

Робоча група № 4

16 91 321382 вул.Якубовського, 14, ЗОШ №10, коридор,

1-й  поверх

Тхоржевська Л.О. Папко О.С.
17 91 321381 вул.Якубовського, 14, ЗОШ №10, вестибюль, 2-й поверх Хімерик О.В.
18 91 321383 вул.Великоснітинська, 63, ліцей-інтернат,

спортивний зал

Алісєєнко Л.М.
19 91 321384 вул.Тітова, 95,  ЗОШ №11, спортивний зал Почапська О.В..
20 91 321386 вул.Шевченка, 51, ЗОШ №9, малий спортивний зал,

2-й поверх

Яценко І.А.
 

Робоча група № 5

21 91 321373 пров.Європейський, 2, дільниця зрідженого газу, приміщення загального користування  

Рудяк Т.Я.

Юхта О.В.
22 91 321374 вул.Бишівська, 2, ТОВ «ФАСТІВ-АВТОТРАНС», актовий зал Тягун О.М.
23 91 321385 вул.Героїв Прикордонників, 1, виконробська дільниця №3, актовий зал Бромірський В.О.
24 91 321377 вул.Комарова, 6               ЗОШ  № 4, вестибюль,

1-й поверх

Косович Т.Б.

 

Міський голова                                                                    М.В. Нетяжук

 

Приліпко І.А.

 

 

 

 

 

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ