Про внесення змін до розпорядження №76од від 16.03.2021 року «Про відзначення  з нагоди  Дня  працівників  житлово-комунального  господарства  і побутового обслуговування населення»

• 24.03.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 22.03.2021                                                                                                                                 № 80 од

Про внесення змін до розпорядження

№76од від 16.03.2021 року «Про відзначення  з нагоди

Дня  працівників  житлово-комунального  господарства

і побутового обслуговування населення»

Керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1.                 Внести зміни   в розпорядження №76од від 16.03.2021 року «Про відзначення  з нагоди  Дня  працівників  житлово-комунального  господарства  і побутового обслуговування населення», доповнити пунктом  3, а саме:

«3.  Начальнику  управління культури, молоді та туризму Савченко Н.М. замовити та придбати  квіти для вручення нагороджуваним під час урочистого заходу. Витрати, пов’язані з підготовкою та проведенням святкового заходу оплатити за рахунок коштів,виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2282».

Міський   голова                                                             М.В.Нетяжук