Про внесення змін до розпорядження №264од від 09.10.2020 року « Про нагородження до Дня захисника України»

• 16.10.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 12.10.2020                                                                                             № 269 од

м.Фастів

Про внесення змін до розпорядження

№264од від 09.10.2020 року « Про нагородження

до Дня захисника України»

Керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1.                Внести зміни   в розпорядження №264од від 09.10.2020 року         «Про нагородження  до Дня захисника України, виклавши його в новій редакції, а саме:

«1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального  заохочення  кожному, а саме:

• в розмірі 1242 грн. 23 коп.:

Куценку Сергію Михайловичу – учаснику бойових дій

Огороднику Віктору Сергійовичу – учаснику бойових дій;

Бреку Олександру Олександровичу – учаснику бойових;

Карану Артему Олександровичу – учаснику бойових дій 12433.

• в розмірі 621 грн. 12 коп.:

Каленській  Галині Іванівні  – члену Фастівської  міської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників  бойових дій;

Стецюку Володимиру Миколайовичу  – вчителю предмету «Захист України» Фастівського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – центр військо-патріотичного  виховання «Гарт»;

Шараєвському Борису Миколайовичу – члену Фастівської міської  організації ветеранів України;

Древецькому Анатолію Анатолійовичу – козаку Фастівського  козацького куреня;

Архипчуку Федору Володимировичу  –  козаку Фастівського козацького куреня;

Невечері Наталії Василівні – матері  учасника

Рудім Лідії Адамівні – матері учасника АТО.

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 9316 грн. 76 коп. за рахунок коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік», програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук