• 26.02.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

___26.02.2024____                                            м.Фастів                                  № __44-од___

Про внесення змін до розпорядження

№180-од від 24.07.2023 року «Про

створення робочої групи щодо

обстеження облаштованих літніх

майданчиків для здійснення

комерційної діяльності в складі

закладів громадського харчування»

З метою виявлення факту самовільного захоплення земельних ділянок та облаштування на них літніх майданчиків для здійснення комерційної діяльності в складі закладів громадського харчування, у зв’язку з кадровими змінами, керуючись п.20, ч.4, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до п.1 до розпорядження №180-од від 24.07.2023 року «Про створення робочої групи щодо обстеження облаштованих літніх майданчиків для здійснення комерційної діяльності в складі закладів громадського харчування» та викласти його в наступній редакції: «Утворити робочу групу у складі:

Матвійчук В.А. –   заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ, голова робочої групи;
Воскобой О.Л. –    головний спеціаліст відділу з питань раціонального використання земель виконавчого комітету Фастівської міської ради;
Перехрест К.П.

Мамулат Н.С.

– начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради;

– в.о. начальника відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Діденко А.Р. – інспектор відділення по контролю за  благоустрієм міста КП ФМР «Фастів-благоустрій».

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК