Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.03.2023 № 151 « Про затвердження міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах»

• 01.02.2024

Р І Ш Е Н Н Я

29.01.2024                    м.Фастів                                                   №76

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету від 20.03.2023 № 151

« Про затвердження міждисциплінарної

команди для організації соціального захисту

дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського

піклування, і дітей, які перебувають

у складних життєвих обставинах»

У зв’язку із кадровими змінами, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), керуючись п.п.4 п.б ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни та затвердити в новій редакції склад міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (згідно з додатком).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету

від _______________ № ________

Склад