Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.12.2022 № 374 «Про Координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми та забезпечення гендерної рівності»

• 01.02.2024

Р І Ш Е Н Н Я

29.01.2024                       м.Фастів                                                   №75

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету від 16.12.2022 № 374

У зв’язку із кадровими змінами, відповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про протидію торгівлі людьми», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», указів Президента України від 21.09.2020  № 398/2020 «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018  № 658 « Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» (зі змінами),  керуючись ст.52 Закону України       « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни та затвердити в новій редакції склад Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми та забезпечення гендерної рівності (згідно з додатком).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Міський голова                                                                                       Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету

від _______________ № ________

Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству