Про внесення змін до рішення міської ради  № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів»

• 07.03.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 35-ХVІІІ-VIIІ

від  24.02.2022 року

Враховуючи пропозицію міського голови Нетяжука М.В., керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради  № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів», а саме:

1.1. скоротити  посаду «головний спеціаліст» сектору з питань мобілізаційної роботи (у кількості 1-ї штатної одиниці);

• . скоротити посаду «головний спеціаліст юридично-правового забезпечення» юридичного управління (у кількості 1-ї штатної одиниці).

1.3. Ввести:

–  посаду «черговий відповідальний» у відділ господарського забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради,  (у кількості 2-х штатних  одиниць),  за рахунок  скорочених посад.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити видатки на утримання апарату Фастівської міської ради та її виконавчих органів з урахуванням п.1 даного рішення.
  2. Міському голові внести зміни в штатний розпис апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету у відповідності  до прийнятого рішення.
  3. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК