Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради Київської області     №11-ХV-VІII від 09.12.2021 року «Про внесення доповнень до Переліку першого                типу об’єктів територіальної громади, в особі Фастівської міської ради, що              підлягають передачі в оренду, шляхом проведення аукціону та включення до              переліку нежитлових приміщень, що знаходяться на балансі Управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради»

• 07.03.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 19-ХVІІІ-VIIІ

від  24.02.2022 року

Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради Київської області                        №11-ХVVІII від 09.12.2021 року «Про внесення доповнень до Переліку першого                типу об’єктів територіальної громади, в особі Фастівської міської ради, що              підлягають передачі в оренду, шляхом проведення аукціону та включення до              переліку нежитлових приміщень, що знаходяться на балансі Управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради»

Враховуючи лист Управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради від 07.02.2022р. №01-09/48, діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення Фастівської міської ради Київської області №11-ХV-VІII від 09.12.2021 року «Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів територіальної громади, в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду, шляхом проведення аукціону та включення до переліку нежитлових приміщень, що знаходяться на балансі Управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради» та визначити площі нежитлових приміщень, які підлягають передачі в оренду, згідно з додатком.
  2. Управлінню розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради вчинити необхідні дії, з метою передачі нижчезазначеного комунального майна в оренду, шляхом проведення аукціону.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Фастівського міського голову та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

№ 19-ХVІІІ-VIIІ

від  24.02.2022 року