Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради № 76-VІІ-VIIІ від  11.02.2021 року «Про утворення, визначення  чисельності та затвердження персонального  складу  виконавчого  комітету Фастівської  міської  ради VІІІ  скликання»

• 07.03.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 10-ХVІІІ-VIIІ

від  24.02.2022 року

Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради

Враховуючи рішення Фастівської міської ради  № 10-ХVІІІ-VIIІ від  24.02.2022 року  «Про затвердження на посаді старости Малоснітинського старостинського округу», заяву члена виконавчого комітету Фастівської міської ради Копилова Е.М. від 21.02.2022 року про виключення його з персонального складу виконавчого комітету Фастівської міської ради VIII скликання та заяву голови Молодіжної ради міста Фастова Пасічника Б.О. від 21.02.2022 року про включення його до персонального складу виконавчого комітету Фастівської міської ради VIII скликання, керуючись  п.5 ч.4 ст.42, ст.51 , п.3 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до п. 2 рішення Фастівської міської ради № 76-VІІ-VIIІ від  11.02.2021 року  «Про утворення, визначення  чисельності та затвердження персонального  складу  виконавчого  комітету Фастівської  міської  ради VІІІ  скликання»,  шляхом:

1.1.  виключення з  персонального складу виконавчого комітету Фастівської міської ради VIІІ скликання:

– голови благодійного фонду «Фастів МИР» Копилова Едуарда Миколайовича;

1.2. включення до персонального складу виконавчого комітету Фастівської міської ради VIІІ скликання:

– старости Малоснітинського старостинського округу Приліпко Ірини Анатоліївни;

– голови Молодіжної ради міста Фастова Пасічника Богдана Олександровича.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК