• 28.09.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Про внесення змін до п.1 та додатку 1 до рішення  Фастівської

міської ради від 01.03.2021 року №40-VII-VIII

«Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про

адміністративну комісію при виконавчому комітеті

Фастівської міської ради»

Враховуючи кадрові зміни у виконавчому комітеті Фастівської міської ради, а також у зв’язку із проходженням військової служби у Збройних силах України частини членів адміністративної комісії, відповідно до ст.215 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, затвердженого рішенням  Фастівської міської ради від 01.03.2021 року №40-VII-VIII «Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Фастівської міської ради», керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до п.1 та додатку 1 до рішення Фастівської міської ради від 01.03.2021 року №40-VII-VIII «Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Фастівської міської ради», виклавши у наступній редакції:

«1. Утворити адміністративну комісію при виконавчому комітеті Фастівської міської ради та затвердити її склад (згідно додатку 1).» (додаток).

1. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями.

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

С  К  Л  А  Д

адміністративної комісії при виконавчому комітеті

Фастівської міської ради

Голова комісії:
МАТВІЙЧУК Валентина – заступник міського голови з питань організації діяльності органів ради, з питань ЖКГ;
Заступник голови комісії:
ЗОРЕНКО Олена – начальник відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Фастівської міської ради ;
Відповідальний секретар комісії:
ГРИЦУТА Денис – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Члени комісії:

АНОЩЕНКО Маріанна                 – голова Громадської ради при виконавчому

комітеті Фастівської міської ради

(за згодою);

БОЛІЛИЙ Юрій                             – начальник відділу з питань праці

Управління соціального захисту

населення виконавчого комітету Фастівської

БРУЙ Лариса

ЗОЗУЛЯ Галина

КОСТЕЦЬКИЙ Олександр

міської ради;

– начальник відділу сфери    обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів  виконавчого комітету Фастівської міської ради;

– головний спеціаліст відділу доходів фінансового управління  виконавчого комітету Фастівської міської ради;

– член Громадської організації «Фастівський козацький курінь Українського козацтва» (за згодою);

КУДЬ Роман

ЧЕРНИШЕНКО Олександр

– голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування Фастівської міської ради VIII скликання, депутат Фастівської міської ради

(за згодою);

– член Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради (за згодою);

ЩУР Юлія – начальник юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради

Секретар міської ради                                                                                       Людмила РУДЯК