Про внесення змін до облікової квартирної справи Самойленка Максима Олександровича

  • 19.04.2024

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

15.04.2024                                          м. Фастів                                                  № 226

 

Про внесення змін до облікової

квартирної справи

Самойленка Максима Олександровича

Враховуючи зміст заяви Самойленко М.О., пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, відповідно до ст. ст. 36, 39, 45 Житлового кодексу України, п. 14 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантій їх соціального захисту», Постанови Ради Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року № 470, керуючись пп. 2 п а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

  1. Включити до складу сім`ї Самойленка Максима Олександровича, *** р. н, який перебуває на квартирному обліку згідно з рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 42 від 28.01.2019 рокув першочерговій черзі на одержання житла, зі складом сім’ї дружина та малолітній син, з моменту прийняття рішення  буде  становити 3 особи:
  • Самойленко Максим Олександрович, **** р.н. – заявник;
  • Самойленко Ганна Юріївна, ***р.н. – дружина;
  • ****, ****р.н. – син.
  1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

 

 

Міський  голова                                                                                 Михайло НЕТЯЖУК

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ