Про внесення змін до договору оренди комунального майна  №162 від 26.09.2016 року, укладеного між Фастівською міською радою та Управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради

• 04.04.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 31-ХVІІІ-VIIІ

від  24.02.2022 року

Про внесення змін до договору оренди комунального майна

Розглянувши лист Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.02.2022р. №294, щодо зменшення орендованої площі на 29,4м², у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст. 25 ч.5, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до договору оренди комунального майна №162 від 26.09.2016 року, укладеного між Фастівською міською радою та Управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, та викласти пункт 1.1 розділу 1 «Предмет договору» в наступній редакції:

– «Орендодавець передає, а Орендар приймає в строкове платне користування комунальне майно, а саме: нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою вул. Небесної Сотні, 8, м. Фастів, Фастівського району, Київської області, площею 298,8м² (надалі Майно), що знаходиться на балансі виконавчого комітету Фастівської міської ради. Майно передається в оренду з метою розміщення Управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради».

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК