• 21.11.2022

14.11.2022                 м. Фастів                    №250-од

Про внесення доповнень в розпорядження

міського голови №241-од віл 07.11.2022

року «Про створення робочих груп щодо

здійснення  матеріально-технічного

забезпечення пунктів обігріву (в новій редакції)

Керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцевого самоврядування в Україні»:

1. Доповнити розпорядження голови №241-од віл 07.11.2022 року «Про створення робочих груп щодо здійснення  матеріально-технічного  забезпечення пунктів обігріву (в новій редакції)» пунктом 5 та викласти його в наступній редакції:

«5. В разі необхідності виконання  обов’язків щодо матеріально- технічного забезпечення  пунктів обігріву Фастівської міської територіальної громади, визначити робочим місцем працівників структурних підрозділів            апарату Фастівської міської  ради та її виконавчих органів приміщення  за адресою, вказаною даним розпорядженням».

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК