Про включення до позачергових списків на одержання житла, особи з числа дітей, дітей позбавлених батьківського піклування Кошкіна Валерія Олександровича, який перебував  на квартирному обліку при Фастівецькій сільській  раді

• 23.12.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від   17.12.2021                                                                                                               № 610

Про включення до позачергових списків

на одержання житла, особи з числа дітей, дітей

позбавлених батьківського піклування

Кошкіна Валерія Олександровича,

який перебував  на квартирному обліку

при Фастівецькій сільській  раді

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №715-р «Про визнання адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області», за результатами  роботи робочої групи з приймання-передачі облікових квартирних справ від старостинських округів Фастівської міської територіальної громади, створеної за розпорядженням №200 од від 09.07.2021 року,акту передачі облікових квартирних справ громадян, керуючись Житловим Кодексом Української РСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР №470 від 11.12.1984 року та   пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1.Включити до позачергових списків громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Фастівської міської ради – Кошкіна Валерія Олександровича, *** р.н., особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, який перебував на квартирному обліку при Фастівецькій сільській раді, згідно з рішенням виконавчого комітету Фастівецької сільської ради №9/1 від 02.09.2019 року.

2.Сектору житлової політики, квартирного обліку розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ, включити  Кошкіна Валерія Олександровича, *** р.н., який перебував на квартирному обліку  при Фастівецькій сільській раді до позачергових списків громадян,які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, згідно дати взяття на квартирний облік.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                        М.В. Нетяжук