Про відзначення з нагоди вшанування  учасників бойових дій на території інших держав та 35-ї річниці виводу  військ з Афганістану

• 21.02.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14.02.2024                                   м.Фастів                                                         №   32-од

Про відзначення з нагоди вшанування

учасників бойових дій на території

інших держав та 35-ї річниці виводу

військ з Афганістану

За активну громадську позицію, вагомий внесок в патріотично – виховну роботу та  з нагоди святкування 35-ї річниці виводу військ з Афганістану, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення кожному в розмірі  1242грн. 23 коп., з урахуванням податків,   а саме:

– Салієнку Юрію  Петровичу – ***********;

– Мосійчуку  Леоніду Миколайовичу – **********;

– Самчуку Анатолію Миколайовичу – **********;

– Петренку Олександру Борисовичу –  **********;

– Осадчому Миколі Івановичу –  **********,

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному  бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради., нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 6211 грн. 15 коп., за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади та програм «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2024 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

3. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити виплату матеріального заохочення  на  карткові  рахунки  за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                                               Михайло НЕТЯЖУК