Про відзначення з нагоди  Всеукраїнського дня бібліотек

• 30.09.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27.09.2024 року                                     м.Фастів                                             №  223-од

Про відзначення з нагоди

Всеукраїнського дня бібліотек

В зв’язку з відзначенням з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек,  за  активну участь у культурно-мистецькому  житті громади, багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток духовності населення, високий професіоналізм, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1.Оголосити  подяку  виконавчого комітету Фастівської міської ради  з виплатою матеріального  заохочення у розмірі 2 484 грн. 50 коп. кожному, а саме:

Зозулі Юлії Михайлівні – директору КЗ ФМР «Фастівська міська бібліотека», ***********;

Редчук Ірині Іванівні – бібліотекарю ІІ категорії КЗ ФМР «Фастівська міська бібліотека», **********;

Возній Наталії Олегівні – завідувачу відділу обслуговування дітей КЗ ФМР «Фастівська міська бібліотека», **********.

2.Начальнику  фінансово – господарського  відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальне заохочення  на загальну суму 7 453 грн. 50 коп.  за рахунок  коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади  та  програм  «Соціально-економічного і культурного розвитку  Фастівської міської територіальної громади на 2024 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету  Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити виплату матеріального заохочення на  карткові  рахунки за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК