Про відзначення  з нагоди  Міжнародного жіночого дня

• 04.03.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   03.03.2021                                                                                                        № 59 од

Про відзначення  з нагоди

Міжнародного жіночого дня

В нагоди відзначенням  Міжнародного  жіночого дня, за сумлінну  працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 621 грн. 12 коп. кожному, з урахуванням податків,  а саме:

Лавриненко Світлані  Олександрівні – прибиральнику виробничих приміщень виробничого  підрозділу моторвагонного депо Фастів-1 регіональної філії  «Південно-Західна  залізниця» АТ «Укрзалізниця»

Жук Надії Володимирівні – медичному директору, лікарю-педіатру амбулаторії  загальної практики сімейної  медицини №2

Іваніцькій Зої Григорівні – вчителю початкових класів ФНВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.№12

Ботвиненко  Марії  Тарасівні – пекарю 4 розряду ТОВ «КИЇВХЛІБ»

Терещенко Світлані Михайлівні – провідному спеціалісту  відділення призову Фастівського об’єднаного  міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Григор’євій Аллі Петрівні – оператору котельні КП «Фастівтепломережа»

Плюті  Олені  Іванівні – бухгалтеру  КП «Фастівська ЖЕК»

Кравченко Наталії Миколаївні –  машиністу  насосних  установок  каналізаційно-очисних споруд КП ФМР «фастівводоканал»

Ліпській Наталії Василівні – майстру бригади  по формуванню колісних пар колісно-роликового цеху Фастівського вагоноремонтного відділення філії  «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Укрзалізниця»

Богдановій Людмилі Борисівні –  провідному інженеру  з підготовки кадрів відділу  кадрової роботи та розвитку персоналу філії  «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Укрзалізниця»

Яковенко  Вірі Янівні – майстру дільниці картонної упаковки ТОВ «Компанія «Юнівест Мапркетинг»

Ямковій Валентині Олександрівні –  майору поліції,  начальнику сектору моніторингу Фастівського  районного управління поліції Головного управління  Національної поліції в Київській області

Гузоватій  Тетяні Юріївні –  методисту міського Палацу культури

Святенко Інні Миколаївні – бібліотекарю відділу бібліотечної діяльності Борівського центру культури та дозвілля

Демченко  Валентині  Петрівні – вчителю фізики та математики Веприцького ЗЗСО І-ІІІ ст.. Фастівської міської ради

Гагаріній Світлані Михайлівні – провідному фахівцю відділу по роботі з договорами ДЕТЕК «Київські  регіональні  електромережі»;

Кучер  Тетяні Олександрівні – доглядачці  великої  рогатої  худоби фермерського господарства «Хорс-КЛМ»

Остнек Тетяні Сергіївні – лікарю загальної практики – сімейному лікарю терапевтичного відділення амбулаторії м.Фастів (центральна)

Спатарь Галині Сергіївні  – завідувачу молочно-товарної ферми ДП «ДГ «Оленівське» ННЦ «ІМЕСГ»

1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру Міхєєвій О.О., нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 12422 грн. 40 коп. за рахунок  коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади  та  програм  «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський   голова                                                            М.В.Нетяжук