Про відзначення   учасників  ліквідації  аварії  на ЧАЕС

• 13.12.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10.12.2021                                                                                                                           №372 од

Про відзначення   учасників

ліквідації  аварії  на ЧАЕС

З метою вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  кожному в розмірі  1242 грн. 23 коп., з урахуванням податків,   а саме:

Сивачуку Володимиру Феодосійовичу – ***;

Кельвичу Миколі Івановичу – ***;

Огеру Анатолію Степановичу – ***;

Котирлу Олександру Миколайовичу – ***;

Конончуку Анатолію Леонідовичу  – ***.

1. Головному спеціалісту – бухгалтеру управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальне заохочення  на загальну суму 6211 грн. 15 коп. за рахунок коштів  управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради  та   програм    «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський голова                                                   М.В.Нетяжук