Про відзначення   учасників  ліквідації  аварії  на ЧАЕС

  • 13.12.2021

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10.12.2021                                                                                                                      №373 од

Про відзначення   учасників

 ліквідації  аварії  на ЧАЕС

 

З метою вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  кожному в розмірі  1242грн. 23 коп., з урахуванням податків,   а саме:

 

Фриз Лідії Яківні – ***;

Перехресту Віктору Яковичу – ***;

Геєць Аллі Іванівні – ***;

Хуторянському  Василю Миколайовичу – ***.

 

  1. Головному спеціалісту-бухгалтеру управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальне заохочення  на загальну суму 4968 грн. 92 коп. за рахунок коштів управління  регіонального розвитку і житлово-комунального  господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради  та   програм    «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

 

 

Міський голова                                                   М.В.Нетяжук                

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ