Про відзначення у місті Фастові Дня Гідності та Свободи в 2020 році

• 30.11.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від __17.11.2020_____                                                                           №   295 од

Про відзначення у місті Фастові

Дня Гідності та Свободи

в 2020 році

На виконання Указу Президента України від 13.11.2014 № 872/2014 “Про День Гідності та Свободи”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 № 574-р “Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року”, Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 12-XXII-VII, з метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення у місті Фастові Дня Гідності та Свободи в 2020 році (додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови     О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                            М. В. Нетяжук

до  розпорядження

№  295 од   від 17.11.2020

З А Х О Д И

з підготовки та відзначення у місті Фастові Дня Гідності та Свободи в 2020 році

№ п/п Назва заходу Дата і час проведення Відповідальний
1. Організувати та провести:

–      відкриття пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на розі вулиці та провулку  Андрія Саєнка

–      покладання квітів до місць поховань фастівчан-військовослужбовців, загиблих у зоні проведення АТО та під час Революції Гідності на Інтернаціональному кладовищі.

21.11.20

Зикова О. Б.

Тхоржевська Л. О.

Божок Г. М.

2. Оприлюднити на офіційному сайті міської ради, у місцевих ЗМІ та соц. мережах інформацію про заходи з нагоди відзначення у місті Фастові Дня Гідності та Свободи До 21.11.20 Авксентюк Т. В.
3. Запросити на заходи:

–          родину загиблого Героя Небесної сотні;

–          учасників Революції Гідності;

–          переможця конкурсу на кращу проектну пропозицію по спорудженню пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні;

–          представників духовенства.

До 21.11.20 Бортовська Ж. П.

Бобоха Т. Т.

4. Придбати:

– лампадки для учасників заходу;

– живі квіти для покладання до пам’ятного знаку  Героям Небесної Сотні та до місць поховань фастівчан-військовослужбовців, загиблих у зоні проведення АТО та під час Революції Гідності.

До 21.11.20 Божок Г. М.

5. Закупити ліцензійні права на  шість стрічок Проекту «КІНО, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ» для демонстрації фільмів громаді Фастова та проведення заходів в закладах культури До 21.11.20 Божок Г. М.
6. Виготовити постер для біг-борда.

Розмістити постер на рекламному щиті в центрі міста.

До 21.11.20 Божок Г. М.

Сидоренко В. В.

7. Направити листа до Фастівського відділення поліції та повідомити КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» про проведення заходів. До 21.11.20 Тягун О. М.

Костюк І. М.

8. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за загиблими та молебені за захисників України під час служби у церквах міста (21.11.2020).

До 21.11.20

Божок Г. М.
9. Упорядкувати пам’ятні знаки, меморіальні дошки, місця поховання фастівчан, загиблих у АТО та під час Революції Гідності. Провести благоустрій прилеглої до них території, забезпечити прибирання та вивезення сміття.

До 21.11.20 Сидоренко В. В.

Савочка М. М.

10. Забезпечити:

– транспорт для перевезення учасників заходів.

21.11.20 Єриш Н. Л.

11. Забезпечити:

– у краєзнавчому музеї організацію виставки «Революція Гідності: події крізь отвір об’єктиву»;

– в міські бібліотеці організацію виставки «Революція Гідності: право на Свободу».

Листопад,

2020 р.

Божок Г. М.
12. Взяти участь у проведенні дистанційної культурно-мистецької акції, запланованої КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи»

11-20.11.20 Божок Г. М.
13. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по спеціальному або загальному фонду бюджету.

Листопад,  2020 р. Міхєєва О. О.
14. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

Листопад,  2020 р. Божок Г. М.
15. Витрати пов’язані з проведенням заходів (перевезенням учасників покладання квітів) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти по загальному фонду бюджету. Листопад,  2020 р. Єриш Н. Л.

Керуючий справами                                                                          Л. О. Тхоржевська

Г. М. Божок