Про відзначення у Фастівській міській територіальній громаді Дня медичного працівника у 2022 році

• 21.06.2022

17.06.2022                       м. Фастів              № 110-од

Про відзначення у Фастівській

міській територіальній громаді

Дня медичного працівника

у 2022 році

Відповідно до Указу Президента України від 03.06.1994 № 281/94 «Про День медичного працівника», з метою відзначення професійного свята працівників галузі охорони здоров’я – Дня медичного працівника у Фастівській міській територіальній громаді, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з відзначення Дня медичного працівника у Фастівській міській територіальній громаді у 2022 році (додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до  розпорядження

№                          від

ЗАХОДИ

з відзначення у Фастівській міській територіальній громаді

Дня медичного працівника у 2022 році

1. Організувати урочисте вітання медичних працівників 16.06.2022

Швидка Ж. П.

Давиденко О. П.

Савченко Н. М.

2. Підготувати привітання міського голови медичним працівникам з професійним святом та оприлюднити на офіційному сайті міської ради і в місцевих ЗМІ. До 16.06.2022 Авксентюк Т. В.
3. Сформувати списки та підготувати розпорядження міського голови для нагородження та заохочення До 16.06.2022

Яценко І. А.
4. Придбати квіти для привітання під час проведення урочистостей До 16.06.2022 Савченко Н. М.

5. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням урочистостей, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282. Червень,

2022 р.

Савченко Н. М.

6. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням урочистостей, оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради. Червень,