Про відзначення у 2020 році в місті Фастові Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

• 06.11.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 06.11.2020                                                                                                           № 289 од

Про відзначення у 2020 році в місті Фастові

Всеукраїнського дня працівників

культури та майстрів народного

мистецтва

Відповідно до Указу Президента України від 30.12.2011 № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят», на виконання Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради  Київської області від 22.12.2016 № 12-ХХІІ-VII, Програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки», з метою підвищення ролі працівників культури у житті суспільства та відзначення цього професійного свята, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з відзначення у 2020 році в місті Фастові Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва(додаток).
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№  289 од     від 06.11.2020

З А Х О Д И

з відзначення у 2020 році в місті Фастові Всеукраїнського дня працівників

культури та майстрів народного мистецтва

1. Організувати  та  провести  урочистості

у сесійній залі адмінбудинку Фастівської міської ради.

Божок Г. М.
2. Оприлюднити у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради вітання міського голови з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

09.11.2020 Авксентюк Т. В.
3. Підготувати списки кандидатів для нагородження під час святкових урочистостей, грамоти та інші форми заохочення.

Запросити кандидатів, які нагороджуються, на міські урочистості.

До 09.11.2020 Петренко І. А.
4. Придбати квіти для вручення працівникам культури під час проведення міського урочистого заходу. До 09.11.2020 Божок Г. М.
5. Витрати, пов’язані із організацією та проведенням святкового заходу оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282. Листопад,

2020 р.

Божок Г. М.
6. Витрати, пов’язані із організацією та проведенням святкового заходів оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по загальному або спеціальному фонду. Листопад,