Про відзначення лауреата Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка у 2023 році

• 16.10.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06.10.2023 р.                              м.Фастів                                244-од

Про відзначення лауреата

Міжнародної літературної премії

короткої прози імені Василя Портяка

у 2023 році

Відповідно до рішення Фастівської міської ради  від 12.12.2019 №30-LXIX-VII «Про заснування та проведення Конкурсу на присвоєння міжнародної літературної премії імені Василя Портяка», Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, протоколу засідання членів журі Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка від 30.02.2023 року №4, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради відзначити лауреата Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка:

– здійснити  виплату грошової винагороди лауреату Галині ДИЧКОВСЬКІЙ у розмірі 10 000 (десять тисяч ) грн з урахуванням податків;

–  профінансувати видання книги «ДАНЬ» у розмірі 25000 (двадцять п’ять тисяч) грн.

1. Витрати, пов’язані з відзначенням лауреата та виплатою  премії,  оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2730.
  2. Витрати, пов’язані з друком книги, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2210.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань  забезпечення діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                        Михайло НЕТЯЖУК