Про відзначення до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

• 27.10.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  27.10.2020                                                                                                                                       № 282 од

Фастів

Про відзначення до  Всеукраїнського дня працівників

культури та майстрів народного мистецтва

В зв’язку з відзначенням  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за особисті професійні здобутки,  вагомий внесок у розвиток  народного  мистецтва України, багаторічну плідну працю,  високий професіоналізм, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Нагородити грамотою  виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 621 грн. 12 коп. кожному, з урахуванням податків,  а саме:
  • Сокирко Миколу Андрійовича – директора КЗ ФМР «Фастівська дитяча музична школа»;
  • Струтинську Оксану Валеріївну – директора КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»;
  • Косовського Миколу Семеновича – керівника самодіяльного драматичного театру міського Палацу культури;
  • Доброштан Тетяну Андріївну – керівника зразкового ансамблю народного танцю «Унавушка»міського Палацу культури;
  • Смовж Наталію Володимирівну–керівника зразкового вокально-хореографічного ансамблю “Калиновий віночок” міського Палацу культури;

– Максюк Лілію Олексіївну – хормейстера народного хору

«Дзвінкова криниця»міського Палацу культури

– Зуєнко Оксану Володимирівну – заступника директора з

навчально-виховної роботи, вчителя декоративно-прикладного

мистецтва майстерні витинанки;

• Місюру Вікторію Олександрівну – вчителя декоративно-

прикладного мистецтва майстерні петриківського розпису,

народного  майстра декоративного розпису

1. Начальнику фінансово – господарського   відділу, головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму  4968 грн. 96 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

В.о. міського   голови                                                              О.Б.Зикова