Про відзначення  74 –ї річниці Перемоги   над нацизмом  у  Другій світовій  війні

• 09.04.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від   09.04.2019                                                                                        №109 од

м. Фастів

Про відзначення  74 –ї річниці Перемоги   над

нацизмом  у  Другій світовій  війні

З нагоди святкування 74- ї річниці  Перемоги  над нацизмом у Другій світовій  війні, за активну життєву позицію, враховуючи подання  голови  Фастівської міської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій,  голови  ради  Фастівської  міської  організації ветеранів України, керуючись ч.2  п.20  ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити Подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради  членам Фастівської  міської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій, членам міської організації Ветеранів України, з виплатою матеріального   заохочення  кожному в розмірі 621 грн. 12 коп. , з урахуванням податків,   а саме:

Собіянському Борису Андрійовичу

Уханову Георгію Степановичу

Устименку Михайлу Олексійовичу

Говорусі  Василю Андрійовичу.

2.Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 16149 грн. 12 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                              М.В.Нетяжук