Про відмову у зміні адреси об’єкту нерухомого майна – частині нежитлової будівлі лазні Перетятка Олега Леонтійовича

• 23.12.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від   17.12.2021                                                                                                               № 600

Про відмову у зміні адреси об’єкту нерухомого

майна – частині нежитлової будівлі лазні

Перетятка Олега Леонтійовича

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Перетятка Олега Леонтійовича про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – частині нежитлової будівлі лазні по вул. ***та пакету документів, керуючись п.11 ст.37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Відмовити Перетятку Олегу Леонтійовичу у зміні адреси об’єкту нерухомого майна – частині нежитлової будівлі лазні по вул. ***на підставі п.1 ч.15 ст.263 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» в зв’язку з поданням неповного пакету документів, а саме:
  • копія договору про поділ спільного майна, договір про виділ у натурі частки із спільного майна або відповідне рішення суду – у разі, якщо об’єкт перебуває у спільній власності;
  • технічний паспорт на новостворений об’єкт нерухомого майна – у разі, якщо технічний паспорт створений без використання Реєстру будівельної діяльності.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                               М.В.Нетяжук