Про урочистий захід, присвячений    врученню золотих та срібних медалей    випускникам 2022 року закладів загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади

• 29.06.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

Від 27.06.2022                                                   №114-од

Про урочистий захід, присвячений

врученню золотих та срібних медалей

випускникам 2022 року закладів загальної

середньої освіти Фастівської міської територіальної громади

Відповідно до  Законів  України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2015 №306, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з нагоди відзначення випускників – медалістів,

1. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради організувати та провести 28.06.2022 року урочистий захід присвячений врученню золотих та срібних медалей випускникам 2022 року закладів загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади.
  2. Витрати пов’язані з організацією, відзначенням та нагородженням випускників – медалістів 2022 року закладів загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж.П.

Міський  голова                                   М.В.Нетяжук