Про створення тимчасової контрольної комісії Фастівської міської ради щодо перевірки фактів порушення земельного законодавства

• 07.03.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 16-ХVІІІ-VIIІ

від  24.02.2022 року

Про створення тимчасової контрольної комісії

Фастівської міської ради щодо перевірки

фактів порушення земельного законодавства

Враховуючи депутатський запит депутата міської ради Онищука С.М., керуючись статтями 25, 26 та 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Створити тимчасову контрольну комісію Фастівської міської ради для перевірки фактів щодо можливого порушення земельного  законодавства.
  2. Тимчасовій контрольній комісії Фастівської міської ради здійснити перевірку фактів щодо порушення земельного законодавства, якими спричиняються втрати бюджету міста та порушуються права суб’єктів земельних відносин. В разі підтвердження порушень встановити суму збитків та коло посадових осіб і депутатів міської ради, з вини яких мають місце порушення, а також запропонувати заходи щодо  їх усунення та притягнення винних до відповідальності.
  3. Затвердити персональний склад тимчасової контрольної комісії Фастівської міської ради для перевірки фактів щодо можливого порушення земельного законодавства (додаток).
  4. Тимчасовій контрольній комісії на наступній черговій сесії міської ради доповісти про результати роботи.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та містобудування.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

№ 18-ХVІІІ-VIIІ

від  24.02.2022 року