Про створення тендерного комітету для здійснення закупівель в рамках проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади»

• 25.08.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23.08.2022                                             м.Фастів                                                                 № 167-од

Про створення тендерного комітету

З метою створення конкурентного середовища при проведенні закупівель товарів, робіт і послуг в рамках проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади» що реалізується за грантові кошти, надані НЕФКО, а також запобігання проявів корупції, відповідно до ст.6 Рамкової угоди між Урядом України та Північною екологічною фінансовою корпорацією від 17.09.2009 року, що ратифікована Законом України «Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Північною екологічною фінансовою корпорацією» №  2533-VI від 21.09.2010 року, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити тендерний комітет для здійснення закупівель товарів, робіт і послуг в рамках проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади» у складі згідно з додатком.
  2. При проведенні тендерних процедур керуватися чинними правилами здійснення закупівель, що визначені в Керівництві із закупівель НЕФКО, відповідно до ст.6 Рамкової Угоди між НЕФКО та Урядом України від 14.09.2009 р.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                            Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

від _________________   №_____

С К Л А Д