Про створення робочої групи з питань проведення капітального ремонту Палацу культури

• 06.12.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   01.12.2021                                                                                                                   № 358 од

Про створення робочої

групи з питань проведення

капітального ремонту Палацу культури

З метою контролю за виконанням робіт з капітального ремонту Комунального закладу Фастівської міської ради “Фастівський міський Палац культури”, керуючись п.20, ч.4, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад робочої групи з питань проведення капітального ремонту Комунального закладу Фастівської міської ради “Фастівський міський Палац культури”.
  2. Робочій групі здійснювати нагляд та контроль за порядком та якістю проведення робіт з капітального ремонту Комунального закладу Фастівської міської ради “Фастівський міський Палац культури” та оформленням відповідної документації.
  3. Робочій групі керуватися діючими Державними будівельними нормами України, Законом України “Про публічні закупівлі” та Бюджетним кодексом України.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Ж. П. Швидку.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№    01.12.2021       від 358 од

СКЛАД

Швидка Жанна Петрівна –          заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань, голова робочої групи