Про   створення  робочої   групи   по розгляду документів щодо списання майна,    яке  перебуває  на   балансі КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ»

• 12.03.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08.03.2024                                  м.Фастів                                                      № 54-од

Про   створення  робочої   групи   по

розгляду документів щодо списання

майна,    яке  перебуває  на   балансі

КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ»

Керуючись ст.327 Цивільного кодексу України, ч. 7 ст. 75 Господарського кодексу України, ч.1 ст. 26, ч.5 ст.60, п.20 ч.4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рішення Фастівської міської ради від 27.08.2020 №16-LXXIX-VII «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Фастів»:

1. Затвердити склад робочої групи по розгляду документів щодо списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які перебувають на балансі Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», згідно додатку.
  2. Уповноважити робочу групу на розгляд матеріалів, що стосуються списання комунального майна, наданих Комунальним некомерційним підприємством Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» та підготовку відповідного висновку, за результатами розгляду.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК

Додаток  до  розпорядження

міського голови

від_____________№_______

Склад робочої групи по розгляду документів щодо списання майна,  яке  перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»

Голова робочої групи:

Рудяк Людмила Іванівна                             – секретар міської ради;

Члени робочої групи:

Костюк Інна Михайлівна                           – начальник відділу охорони здоров’я;

Пеньківська Ірина Вікторівна                    – завідувач  сектору  раціонального використання

майна;

Рачок Оксана Василівна                             –  головний спеціаліст відділу внутрішнього

фінансового контролю та аудиту;

Сиваненко Ганна Іванівна                          – головний бухгалтер КНП ФМР «Фастівська

БЛІЛ»;

Щур Юлія Дмитрівна                                  – начальник юридичного управління.

Керуючий справами (секретар) виконавчого

комітету Фастівської міської ради                                              Леся ТХОРЖЕВСЬКА