Про створення опікунської ради в рамках  реалізації проекту «Пліч-о-пліч: вільні та сильні» на території Фастівської міської територіальної громади

• 20.09.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

___________                          м. Фастів                                ________

Про створення опікунської ради в рамках

реалізації проекту «Пліч-о-пліч: вільні та сильні»

на території Фастівської міської територіальної громади

З метою започаткуваня неформального об’єднання різних соціальних груп (спільнот), яке у наслідок створення  відповідних умов (онлайн та офлайн платформ) для взаємодії між людьми, вибудує своєрідну екосистему, спрямовану на сприяння ветеранам та їхнім родинам в адаптації до повоєнного життя,  в рамках реалізації проекту «Пліч-о-пліч: вільні та сильні» на території Фастівської міської територіальної громади, допомоги ветеранам у повоєнному житті, сприянню укорінення традицій поваги до ветеранів у суспільстві, розвинення етичної звички шанувати і підтримувати їхню гідність і права. , а також підвищенню престижу служби в Збройних Силах України керуючись  п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Створити опікунську  раду в рамках   реалізації проекту «Пліч-о-пліч: вільні та сильні»

на території Фастівської міської територіальної громади.

1. Затвердити склад опікунської ради в рамках   реалізації проекту «Пліч-о-пліч: вільні та          сильні»   на території Фастівської міської територіальної громади, згідно додатку.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти насекрктаря міської ради Людмилу РУДЯК.

Міський     голова                                                                               Михайло   НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

від ______________  № ___________

Склад