Про створення ліквідаційної комісії та здійснення заходів з ліквідації режимно-секретного органу виконавчого комітету Фастівської міської ради

• 16.10.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05.10.2023                                         м.Фастів                                       №239-од

Про створення ліквідаційної комісії

та здійснення заходів з ліквідації

режимно-секретного органу виконавчого

комітету Фастівської міської ради

З метою ліквідації режимно-секретного органу виконавчого комітету Фастівської міської ради, відповідно до вимог пункту 770 «Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2013 №939, керуючись п.20 ч.4. ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити ліквідаційну комісію з ліквідації режимно-секретного органу виконавчого комітету Фастівської міської ради та затвердити її склад (додається).
  2. Ліквідаційній комісії в порядку, передбаченому чинним законодавством України здійснити заходи щодо ліквідації режимно-секретного органу виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

№ _____ від __________ року

Склад

ліквідаційної комісії з ліквідації режимно-секретного органу виконавчого комітету Фастівської міської ради

ЗИКОВА Олена Борисівна голова комісії,

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

ВОЛКОВ Юрій Віталійович секретар комісії,

головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи апарату Фастівської районної державної адміністрації (за згодою);

НЕГІЄВИЧ Ольга Олександрівна член комісії,

завідувач сектору режимно-секретної роботи апарату Київської обласної державної адміністрації (за згодою);

МАКОГОН  Микола Миколайович член комісії,

головний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи апарату Київської обласної державної адміністрації (за згодою).

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                Леся ТХОРЖЕВСЬКА