Про створення комісії зі встановлення факту здійснення догляду ( постійного догляду) та затвердження Положення про неї

• 02.07.2024

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

26.06.2024 року                     м. Фастів                                     146-од

Про створення комісії зі

встановлення факту здійснення

догляду ( постійного догляду) та

затвердження Положення про неї

На виконання вимог п. 61   Постанови  Кабінету Міністрів України від 16  травня  2024 року № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію зі встановлення факту здійснення  догляду (постійного

догляду) та затвердити її склад  (згідно  Додатку  1).

1. Затвердити Положення про комісію зі встановлення факту здійснення

догляду (постійного догляду) та складання акту про встановлення факту здійснення догляду ( постійного догляду)  (згідно  Додатку 2).

1. Уповноважити членів комісії зі встановлення факту здійснення догляду

( постійного догляду) на складання актів про встановлення факту здійснення

догляду (постійного догляду) на території Фастівської міської територіальної громади.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                         Михайло НЕТЯЖУК