• 12.06.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05.06.2024                                                  м.Фастів                                                     № 134-од

Про створення комісії з питань

визначення обсягу пайової участі

в утриманні об’єктів благоустрою

Фастівської міської територіальної громади

Відповідно до п.1.4.11 Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою Фастівської міської територіальної громади в новій редакції, затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 15.04.2024 року №240, Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись п.20 ч.4. ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити Комісію з питань визначення обсягу пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою Фастівської міської територіальної громади та затвердити її склад (додається).
  2. Комісія з питань визначення обсягу пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою Фастівської міської територіальної громади у своїй роботі керується Порядком, затвердженим рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 15.04.2024 року №240 «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою Фастівської міської територіальної громади в новій редакції».
  3. Розпорядження міського голови від 24.04.2023 року №96-од «Про створення комісії з питань визначення обсягу пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою Фастівської міської територіальної громади» та від 04.09.2023 року № 209-од «Про внесення змін до розпорядження від 24.04.2023 року №96-од «Про створення комісії з питань визначення обсягу пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою Фастівської міської територіальної громади» вважати такими, що втратили чинність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

Склад

ЗИКОВА Олена Борисівна Голова Комісії,

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

ФОРОСЕНКО Наталія Володимирівна заступник голови комісії

начальник управління економіки та міжнародного співробітництва;

КОСТЕЦЬКА Вікторія Ігорівна секретар комісії,

головний спеціаліст управління економіки та міжнародного співробітництва;

Члени комісії

МАМУЛАТ Наталія Сергіївна

начальник відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів виконавчого комітету Фастівської міської ради;

ВОСКОБОЙ Оксана Леонідівна

в.о. начальника відділу з питань раціонального використання земель виконавчого комітету Фастівської міської ради;

СКУРСЬКА Катерина Ігорівна

начальник відділу доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради;

ПЕРЕХРЕСТ Ксенія Петрівна

начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради;
СВИРИДЕНКО Наталія Олександрівна

начальник управління проектного менеджменту та внутрішнього аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради;

ЩУР Юлія Дмитрівна

начальник юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                               Леся ТХОРЖЕВСЬКА